PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Gabinety nie z tej planety: Hello Kitty Dentist

15-10-2012, 04:37
Gabinety nie z tej planety: Hello Kitty Dentist
Gabinety nie z tej planety: Hello Kitty Dentist
Rozpoczynamy mini cykl prezentujący najładniejsze, najbardziej luksusowe, najciekawsze, najdziwniejsze (niepotrzebne skreślić) gabinety stomatologiczne. W  Hearts Dental Clinic w Tokio, choć infoDENT24.pl woli nazwę Hello Kitty Dentist, nie zostawilibyśmy swoich dzieci nawet na minutę. Domyślamy się jednak, że setki tysięcy rodziców, a szczególnie ich pociech, byłoby zachwyconych.

Na szczęście moda na Hello Kitty w Polsce nie przybrała takich rozmiarów jak w Japonii czy Korei Południowej. Być może wielu nawet nie wie, że mowa o postaci wymyślonej przez japońską firmę Sanrio w 1974. Hello Kitty jest bohaterką filmów animowanych, gier komputerowych, ozdobą wielu gadżetów. Jej wizerunek pojawił się po raz pierwszy na małej, plastikowej portmonetce. W Korei powstało nawet auto z jej wizerunkiem.

Superpopularna bajka (anime) Hello Kitty opowiada o dwóch kotkach bliźniaczkach i ich przygodach. Mieszkają w Londynie, uwielbiają las i zabawy z przyjaciółmi. Wspólnie odkrywają otaczający ich świat. Bardzo różowy świat.

I taka jest również klinika stomatologiczna Hearts Dental Clinic w Tokio. Różowa do maksimum możliwości. A wiadomo, że nie była taka od początku. Właściciel z tradycjonalisty w miłośnika różowej kotki, przeobraził się jak mówi z obserwacji trendów. Skoro w Japonii hitem okazała się sieć taksówek Hello Kitty, dlaczego nie miało by się udać dentyście?

Cukierkowo jest wszędzie. Fasady gabinetu, recepcja, poczekalnia, umywalka jest biała, ale w kształcie serca, obicie unitu już klasycznie różowe.

Po prostu made in JapHello Kitty!

Więcej zdjęć tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH