PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Gabinet dentystyczny na drodze do piękna

en
25-04-2016, 10:29
Gabinet dentystyczny na drodze do piękna Dentysta obok fryzjerki, kosmetyczki i psychologa (fot. pixabay)
Finalistki programu - "Metamorfoza – twoje piękno w dobrych rękach" - są  pacjentkami gabinetu Bella Dent Profesjonalna Higiena Stomatologiczna w Elblągu.

Dbanie o zęby i wizyta u dentysty to tylko jeden z etapów programu, który odbywa się w Elblągu, a jego celem jest mocne wsparcie na drodze w osiąganiu kobiecego ideału. Kandydować mogą wszystkie mieszkanki Elbląga w wieku 30-55 lat, które chciałyby zrzucić kilka kilogramów, zadbać o siebie, zrelaksować się i poprawić sobie humor. 

Cel o tyle ambitny, co angażujący czas i siły. Ciężka praca i to u podstaw, bo organizatorzy zakładają, że finalistki poprawią kondycję, sylwetkę, a jeśli chodzi o zdrowie to także zdrowie jamy ustnej.

Panie korzystają z porad psychologa i ćwiczą w studiu fitness. Odwiedzają kosmetyczkę, fryzjerkę, a nawet gabinet medycyny estetycznej.

W gabinecie stomatologicznym Bella Dent przechodzą skaling, piaskowanie, polishing i fluoryzację. Od dentysty dostają również skierowanie na badanie RTG, niezbędne do dalszej diagnostyki i leczenia stomatologicznego.

Dentysta rywalizuje o względy uczestniczek programu na równi z fryzjerem czy kosmetyczką. 

Więcej: e-konkursy.info

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH