PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Fundacja dla Dzieci Vivadental wsparła II Bal Dobroczynny

ms
22-03-2016, 09:03
Fundacja dla Dzieci Vivadental wsparła II Bal Dobroczynny Fundacja dla Dzieci Vivadental pomaga
Dzieci podczas II Balu Dobroczynnego witali wiosnę i pomagali innym, które zostały dotknięte traumą rodzinną. W akcji wzięła udział Fundacja dla Dzieci Vivadental.

Dzięki nawiązaniu współpracy Fundacji Pankracy z Fundacją dla Dzieci Vivadental, wydarzenie zyskało dodatkowy wymiar. Hasłem przewodnim II Balu Dobroczynnego było „Wiosna to zdrowie”. Każde dziecko, które przybyło na bal, nie tylko wzięło udział w warsztatach, organizowanych przez Fundację  dla Dzieci Vivadental, ale otrzymało także praktyczny upominek oraz karnet na gratisowy przegląd jamy ustnej w klinice Vivadental w Gdańsku. W ramach karnetu rodzice uzyskali 50 proc. zniżkę na zabiegi higienizacyjne.

Impreza odbyła się 20 marca w hotelu Haffner w Sopocie. 

Dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek w kwocie 30 zł od osoby został przeznaczony na sfinansowanie specjalistycznych terapii oraz wyjazdów terapeutycznych dzieciom oraz młodzieży z domów dziecka  (Sopocki Dom Dziecka na Wzgórzu, Gdańskie Domy dla Dzieci), a także dzieciom z domów integracyjno - rodzinnych oraz gdańskiego Pogotowia Opiekuńczego im. Karola Borhardta.

Fundacja dla Dzieci Vivadental tak określa swoją misję: stanowimy odpowiedź na społeczne zapotrzebowanie, dla nas wartością nadrzędną jest człowiek. Dla naszych wolontariuszy i ofiarodawców oraz dla nas samych, to adekwatna do usposobienia, energii i potencjału, kolejna forma aktywności realizowana dla potrzeb społeczeństwa, która przynosi nam wszystkim satysfakcję o głębokim ładunku emocjonalnym, bo wynikającym z naszego człowieczeństwa, wrażliwości, woli pomagania i dzielenia się z najbardziej potrzebującymi.

Więcej: hotelhaffner.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH