PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Fałszywy dentysta recydywista wyrywał, a nawet leczył zęby kanałowo

en
11-04-2016, 09:13
Fałszywy dentysta recydywista wyrywał, a nawet leczył zęby kanałowo Sędziwy dentysta leczył bez uprawnień (foto: pixabay)
Fascynujące, że Angelo Nolasco w wieku 81 lat, aktywnie prowadził praktykę stomatologiczną (Miami, USA), przerażające, że czynił to bez uprawnień.

Policja aresztowała mężczyznę, gdy jedna z jego pacjentek trafiła do szpitala z infekcją. Nolasco nie miał żadnych skrupułów, dwukrotnie przeprowadził u niej leczenie kanałowe i kilka ekstrakcji zębów.

Naiwna pacjentka zostawiła w gabinecie fałszywego dentysty kilka tysięcy dolarów, a chciała jeszcze zamówić protezę. Po kolejnej wizycie poczuła się słabo, dziąsła stale krwawiły. Gdy problem nie ustępował, zgłosiła się do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili zakażenie jamy ustnej. Pytana czy nic nie wzbudziło jej podejrzeń, mówiła że gabinet Nolasco był bardzo profesjonalnie wyposażony.

Aresztowany został również syn fałszywego dentysty, który asystował przy zabiegach. Pięć lat temu Nolasco trafił już do więzienia za udawanie dentysty. 

Więcej: sun-sentinel.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta w więzieniu   fałszywy dentysta  

POLECAMY W SERWISACH