PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Fałszywa dentystka przyjmowała pacjentów na łóżku

kan
29-06-2016, 11:19
Fałszywa dentystka przyjmowała pacjentów na łóżku Mieszkanie zamienione w gabinet stomatologiczny
Zamiast fotela dentystycznego - kanapa z jaśkiem pod głowę, zamiast sterylizatora - kran z bieżącą wodą w kuchni, tuż obok garnków z przygotowywanym obiadem. Tak przez dwa lata działał bardzo nieformalny gabinet  dentystyczny Eldy Zamory, bardzo nieformalnej dentystki.

Amerykańska policja odkryła gabinet stomatologiczny w zwykłym mieszkaniu, jego właścicielka leczyła zęby podszywając się pod dentystkę.

Według policji z Feniks, w stanie Arizona, Elda Zamora zamieniła swoje mieszkanie w gabinet stomatologiczny i leczyła pacjentów przez co najmniej dwa lata.

Łóżko służyło jako fotel dla pacjenta, tuż obok niego znajdował się sprzęt dentystyczny. Według dokumentów sądowych znaleziono tam m.in. strzykawkę wodno-powietrzną i ślinociąg. Jeden z pokoi został zamieniony w poczekalnię z telewizorem i czasopismami.

Kliknij, żeby zobaczyć

Podczas rewizji mieszkania natrafiono na fakturę na materiały stomatologiczne, pudełka na aparaty ortodontyczne, wyciski, zdjęcia pacjentów, śliniaki dentystyczne. Jedna z pacjentek przesłuchiwana przez policję zeznała, że aparat ortodontyczny zrobiła sobie w Meksyku, ale później trzeba było wymieć w nim gumki i za tę usługę Elda Zamora zainkasowała 100 dolarów.

Policja prowadziła obserwację gabinetu. Zamora została aresztowana pod zarzutem nadużyć i oszukańczych praktyk oraz prowadzenia praktyki bez licencji.

Więcej: azfamily.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
nielegalne udzielanie świadczeń  

POLECAMY W SERWISACH