• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

"Estetyka krwawej jatki" u dentysty

ms
07-10-2016, 12:22
W Panaceum blisko kultury
W opolskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Agnieszki Kani Panaceum uruchomiona zostanie 7 października wystawa artystyczna "Estetyka krwawej jatki". Prowokacja?

Galeria Panaceum mieści się w przychodni stomatologicznej, a prowadząca ją Agnieszka Kania, to osoba, która poszukuje i pisze o sztuce. Wernisaże i wystawy organizuje od dłuższego czasu i naprawdę dobrze jej to wychodzi.

W galerii Panaceum swoje prace (rzeźby upcyklingowe, hafty, malarstwo i rysunki) zaprezentują Malwina Mielniczuk i Michał Wawrzyniak.

- W pewnym momencie moją uwagę zwróciło to, jak ludzie ekscytują się krwawymi filmami, programami sensacyjnymi czy grają w gry, w których po prostu trzeba zabijać - mówi artystka. - Postanowiłam zamienić to na swoje przemyślenia, ale nie komentuję, tylko po prostu dokumentuję. Zauważyłam ten problem, przerobiłam na własny język i teraz każdy sam może wyciągnąć wnioski - dodaje.

Agnieszka Kania tak pisze o miejscu, w którym znajduje się Panaceum.

Gabinet stomatologiczny powstał w 1997 r. Z biegiem lat zmieniło się jego miejsce. Trochę na wzór poszukiwaczy skarbów, trochę po omacku, poszukiwaliśmy obiektu o szczególnych walorach, gdzie można wykonywać niemal wszystkie zabiegi stomatologiczne, począwszy od kompleksowej diagnostyki a na trudnych implantacjach i odbudowach kostnych kończąc. Rozglądaliśmy się za budynkiem, gdzie znajdzie się przestrzeń dla zabiegów w narkozie i gdzie dobrze będą się czuły dzieci. Aż pojawił się pałacyk przy ulicy Pużaka, który okazał się idealną siedzibą dla Panaceum.

Więcej: radio.opole.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby  

POLECAMY W SERWISACH