• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Eskulap 2014: brawa dla dentystek

odkarpackie.pl/ms
20-02-2015, 11:07
Eskulap 2014: brawa dla dentystek Eskulap: dentystki zwyciężają (foto: sxc.hu)
Laureatką konkursu Eskulap 2014 r. na najlepszego lekarza dentystę województwa podkarpackiego została Magdalena Siuta. W podobnym konkursie, zorganizowanym w woj. Wielkopolskim, zwyciężyła Angela Dobrzycka.

W Podkarpackiem na kandydatów, a było ich 1128 w kliku kategoriach, oddano w sumie 9144 głosy (średnio przypada po 9 głosy na osobę). Wyraźnie ponad tę liczbę wyrastają laureaci, którzy zdobyli po kilkaset głosów. Za najlepszego stomatologa, według pacjentów biorących udział w konkursie, wybrana została lek. dent. Magdalena Siuta, która przyjmuje w Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie, przy ul. Powstańców Warszawa 28.

Laureatka twierdzi, że leczyć dobrze, to leczyć tak, jak chciałoby się samemu być leczonym. Oczywiście interdyscyplinarnie, a jednocześnie tak jak na daną chwilę się da. - W Rzeszowie jestem niedługo, przyjechałam z Lublina, tym bardziej jestem zaskoczona docenieniem moich starań i mojego leczenia. Wyróżnienie sprawia, że chce się wstać i iść do pracy. Daje to taki pozytywny power - wyjaśnia.

Drugie miejsce w konkursie zajęła lek. dent. Małgorzata Kęnska, przyjmująca w NZOZ Citodent w Przemyślu przy ul. Krasińskiego 26, a trzecie lek. dent. Paweł Strzępek, leczący w gabinecie stomatologicznym Albadent w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze 36.

Czytaj także:

Eskulap 2013 - czas na etap wojewódzki 

Zwycięzca tytułu Eskulap 2013 r., czyli kto? 

Paweł Strzępek mówi, że zawód stomatologa, w potocznym rozumieniu, wiąże się z bólem. - Od zawsze postrachem był przecież .,dentysta - sadysta". Fakt że pacjenci wyróżnili mnie, wiąże się z zaufaniem, które udało mi się zbudować poprzez moje podejście do pacjenta, przychylność rozmowy, życzliwość i uśmiech. Pozwoliło to na nawiązane nici porozumienia, czy wręcz przyjaźni, co zostało docenione i zauważone. To da mnie duża satysfakcja i powód do zadowolenia, a przede wszystkim zaskoczenie - mówi.

W podobnym konkursie, organizowanym w makroregionie wielkopolskim, zwycięstwo odniosła Angela Dobrzycka (prywatna praktyka stomatologiczna w Lesznie).

Więcej: podkarpackie.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH