PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Emma Kiworkowa zdradza plany na 2017 r.

smn
15-02-2017, 10:07
Emma Kiworkowa zdradza plany na 2017 r. Emma Kiworkowa, wiceprezes Fundacji Wiewiórka Julia (fot. Instagram)
Zdaniem dentystki w Polsce panuje moda na dobroczynność. Ona sama od 11 lat rozwija fundację zapewniającą dzieciom bezpłatną opiekę stomatologiczną. W tym roku planuje otwarcie kolejnych filii oraz stworzenie sieci gabinetów partnerskich.

W 2016 roku Emma Kiworkowa otworzyła trzy filie fundacji Wiewiórki Julii,  w tym planuje zorganizowanie kolejnych. Do tej pory fundacji udało się zapewnić bezpłatną diagnostykę dla ponad 18 tys. dzieci. Dentystka ma nadzieję, że dzięki pomocy wolontariuszy, możliwe będzie dotarcie do jeszcze większej liczby małych pacjentów. I zdradza, że w 2017 roku chciałaby się skupić na projekcie angażującym gabinety partnerskie.

Kiworkowa namawia właścicieli gabinetów partnerskich, aby miesięcznie kilkoro dzieci leczyli pro bono. Liczy na sukces, jej zdaniem w Polsce panuje obecnie moda na pomaganie. Co ze wszech miar ją cieszy.

Za swoją działalność charytatywną, jako wiceprezes fundacji Wiewiórki, Julii Emma Kiworkowa w 2015 roku została odznaczona nagrodą specjalną w plebiscycie Róże Gali.

Więcej: lifestyle.newseria.pl

Czytaj także: Fundacja Wiewiórki Julii zaprasza dentystów do współpracy

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   Fundacja Wiewiórki Julii   Emma Kiworkowa  

POLECAMY W SERWISACH