• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dzień Dziecka u dentysty

jsz
01-06-2015, 08:03
Dzień Dziecka u dentysty Dzień Dziecka u stomatologa (foto: freedigitalphotos)
Gdzie dziecko chciałoby spędzić swoje święto? Być może w lodziarni, być może w cukierni? W miejscach trudnych do zakceptowania, biorąc pod uwagę zdrowe zęby. Mało jest zwolenników pobytu w tym dniu w gabinecie stomatologicznym. Szacunek wobec tych, którzy próbują te przyzwyczajenia zmienić. Jedni w bardziej oryginalny sposób, drudzy standardowo - w formie promocji.

W ocenie infoDENT24.pl wyjątkowo starannie do Dnia Dziecka przygotowała się praktyka stomatologiczna Medi Partner w Kielcach. Warto brać przykład.
Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na Dzień Dziecka organizowany przez Centrum Medyczne Medi Partner w Kielcach. Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy dzień pełen atrakcji:
- zabawy z animatorami;
- malowanie buziek;
- warsztaty z robienia baniek mydlanych;
- skręcanie zwierzątek z baloników;
- gry, konkursy i wiele innych niespodzianek.
Dodatkowo zapraszamy:
- dzieci na bezpłatny przegląd stomatologiczny. Jeśli u dziecka wystąpi ubytek otrzyma 10 proc. zniżki na wizytę u stomatologa.
- dorosłych na bezpłatne badania.
- na pomiar: cholesterolu, ciśnienia, poziomu cukru, tkanki tłuszczowej i mięśniowej, zawartości wody w organizmie i określenie jego wieku metabolicznego. 

Inni także zauważyli Dzień Dziecka, chociaż uczcili to być może z nieco mniejszym ładunkiem inwencji. 

We współpracy
Top Medical Clinic Londyn

Polskie dzieci zapraszane są przez gabinet stomatologiczny na Dzień Dziecka w Londynie. Wszystkie dzieci, te małe i te większe, zapraszamy na Dzień Dziecka zorganizowany przez Top Medi¬cal Clinic i Pewex Polskie Delikatesy.
Dołącz do wspólnej zabawy. Czekamy na Was!
 

Standardowe jednodniowe
Medadent, Białystok

1 czerwca Dzień Dziecka - wszystkim dzieciom 30 proc. rabatu na wszystkie usługi stomatologiczne.
Termin promocji: 1 czerwca 2015 r.
Z okazji Dnia Dziecka proponujemy wszystkim milusińskim i młodzieży (do 18 r. życia) 30 proc. rabat na wszelkie usługi stomatologiczne. Liczba miejsc ograniczona, wiec prosimy o rejestrację telefoniczną.

Standardowe trzydniowe
PureDent, Czeladź:
Jesteś dzieckiem, promocja na Dzień Dziecka
Bezpłatna konsultacja: lakierowanie zębów -30 zł, lakowanie zębów -50 zł, kolorowe wypełnienia -70 zł. Oferta ważna 1 - 3 czerwca 2015 r.

Standardowe miesięczne z nagrodami
Radent Szczecin
Z okazji Dnia Dziecka składamy serdeczne życzenia wszystkim małym i dużym dzieciom. Przede wszystkim uśmiechu na twarzy, długiego dzieciństwa i jak najwięcej radosnych chwil zarówno w przedszkolu jak i w szkole. A w ramach prezentu przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia specjalną ofertę. Tylko w czerwcu oferujemy zniżkę 50 proc. na sedację wziewną z użyciem mieszaniny gazów w postaci podtlenku azotu oraz tlenu.
O ile mały pacjent wykaże się szczególną odwagą otrzyma po wizycie nagrodę.
Jednodniowe z nagrodami
CM Vita-Medica Warszawa
Dzień Dziecka w stomatologii. Każde dziecko, które się zgłosi do ortodonty lub lekarza stomatologa 1 czerwca 2015 r. otrzyma wyjątkowy prezent.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH