PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dyskretny urok luksusu kliniki stomatologicznej

ms
19-03-2018, 12:03
Dyskretny urok luksusu kliniki stomatologicznej Klinika glamour
Są lecznice, do których nie trafią pacjenci nastawieni wyłącznie na leczenie stomatologiczne z koszyka świadczeń gwarantowanych.

Klinika DROSD zaprasza wszystkich poszukujących pięknego uśmiechu w taki oto sposób:

Wielu moich Pacjentów to bardzo zapracowane osoby, a czas w ich życiu odgrywa kluczową rolę. Mając to na uwadze, ciągle poszukuję rozwiązań, które zapewnią im maksymalny komfort. Z tego powodu w ramach usługi CALL&FLY Pacjenci z dalszych stron Polski i z zagranicy mogą dotrzeć do mojej kliniki na pokładzie prywatnego odrzutowca lub śmigłowca. Jest to jeden z najszybszych i najwygodniejszych sposobów na to, by wyruszyć ze mną w podróż #wposzukiwaniupiękna

Napisz wiadomość o chęci skorzystania z usługi, a mój osobisty Concierge zajmie się wszystkimi formalnościami za Ciebie.

***

Ci, którzy skorzystają z takiej propozycji z pewnością wiedzą czym zajmuje się osobisty concierge, tym którzy liczą tylko na NFZ, taka wiedza nie przyda się na nic, ale wyjaśnijmy - concierge to pracownik, którego zadaniem jest załatwianie najróżniejszych spraw dla gości m.in.: rezerwacja biletów teatralnych, stolików w restauracjach, doradzanie i organizowanie rozrywek.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
gabinety stomatologiczne  

POLECAMY W SERWISACH