PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dyskretnego Nowego Roku

ms
30-12-2014, 13:58
Dyskretnego Nowego Roku Szczęśliwego Nowego Roku (foto: sxc.hu)
Jaki może być Nowy Rok? W praktyce nie ma wyjścia - musi być szczęśliwy. To przymiotnik, bez którego nie mogą się obyć życzenia składane pacjentom przez właścicieli praktyk stomatologicznych, ale tych składających życzenia - o dziwo - nie ma zbyt wielu.

Na sto praktyk stomatologicznych, które w pierwszej kolejności zapodaje wyszukiwarka Google, zaledwie co dziesiąta zamieszcza na stronach internetowych życzenia noworoczne. A o tych, które są - jednego nie da się powiedzieć, że są niebanalne, bo niestety takie właśnie są.
Starndard jest taki: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2015 ŻYCZĄ (tutaj nazwa gabinetu lub imiona i nazwiska jej właścicieli).

Zdarzają się bardzo oszczędne formy składania życzeń, jak ta notka: Szczęśliwego Nowego 2015 Roku, o którym nie wiadomo dla kogo i od kogo.
Bywają życzenia delikatne, oględne, wręcz niezauważlne typu: Informujemy, że w dniach 24 grudnia 2013 - 4 stycznia 2014 Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii .......będzie nieczynne.

Trafiają się jednak perełki:
Szczęśliwego Nowego Roku bez bólu zębów, lecz ze śnieżnobiałymi uśmiechami życzy swoim obecnym i przyszłym pacjentom ....

Tym, którzy mają nieco inne wyobrażenie o perełkach, należy się wyjaśnienie, że wpis ten wygrał w wewnętrznym plebiscycie redakcji infoDENT24.pl z wieloma innymi życzeniami, jak chociażby takimi: Wszystkim naszym Pacjentom, Pracownikom i Przyjaciołom wszelkiej pomyślności życzy ...... Niech pomyślność nie opuszcza nas wszystkich przez każdy dzień nadchodzącego 2015 roku.

Wśród dziesięciu na stu właścicieli praktyk stomatologicznych, którzy zauważyły mijający 2014 r. jest także jeden, który oprócz życzeń, połączonych ze stosownym motywem plastycznym, nadał także przekaz słowny (nagrane życzenia włączają się podczas załadowania strony). To prawdziwy wyjątek.
Część praktyk stomatologicznych życzenia noworoczne przeniosła na mniej oficjalny FB. Tak, czy inaczej strony internetowe gabinetów dentystycznych z reguły wolne są od świątecznego wystroju. Może to i lepiej, bo bez życzeń i tak wiadomo, że Nowy Rok nie ma wyjścia. Musi być szczęśliwy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH