PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Do czego może służyć unit stomatologiczny?!

ms
20-10-2017, 11:49
Do czego może służyć unit stomatologiczny?! Kamila Lićwinko w "Życiu na unicie"
Wyobraźnia ludzka nie ma ograniczeń, a zatem i lista pomysłów jest niewyczerpana. Ostatnio w obiegu publicznym pojawił się kolejny talk show, którego akcja rozgrywa się... w gabinecie stomatologicznym.

„Życie na unicie”, bo tak się nazywa, zamieszczany na You Tube program, cechuje się tym, że gość spotkania siada na fotelu dentystycznym i odpytywany jest ze spraw jego dotyczących.

Wśród gwiazd „Życia na unicie” znalazła się m.in. Kamila Lićwinko halowa mistrzyni świata w soku wzwyż. Znakomita lekkoatletka nie omieszkała poinformować widzów, jak istotna jest właściwa higiena jamy ustanej „bo zdrowe zęby to zdrowy cały organizm”. Takie wypowiedzi gwiazd sportu mają sens, gdyż ich opinia dla wielu młodych ludzi znaczy zdecydowanie więcej niż wskazania lekarzy dentystów. Szkoda tylko, że program z jej udziałem z sierpnia 2017 r. obejrzało zaledwie 200 osób.

Z drugiej jednak strony nikła oglądalność „Życia na unicie” niekoniecznie wzbudzać musi smutek, a to dlatego, że inni uczestnicy programu ograniczają się do krótkich stwierdzeń, iż są przerażeni miejscem realizowania wywiadu. Żal tym mniejszy, że w większości przypadków są to reprezentanci nurtu artystycznego, zwanego disco polo, którzy przed kamerami chwalą się tym czego jeszcze nie robili na fotelu dentystycznym. Oczywiście z reguły zaczynają śpiewać.

Dobrze, że prowadzący program, przy okazji wywiadu z Kamilą Lićwinko nie kazał jej wykonywać tego co robi najlepiej, bo wówczas osoby udostępniające pomieszczenie (Kardent: 50 specjalistów, 200 tys. usług rocznie, 50 tys. pacjentów prywatnych i na NFZ) mogłyby ponieść nieprzewidywane straty.

Wyobraźnia podpowiada co mogliby zaprezentować na fotelu dentystycznym np. eksperci kulinarni, mistrzowie kierownicy, czy zdolni reżyserzy filmów cokolwiek frywolnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
unit stomatologiczny   fotel dentystyczny  

POLECAMY W SERWISACH