• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Do czego może służyć szczoteczka do zębów (cz. II)

ms
20-05-2015, 09:22
Do czego może służyć szczoteczka do zębów (cz. II) Bransoleta ze sczoteczki do zębów
Niecodzienne, zdumiewające, głupie, beznadziejne, genialne to wszystko można powiedzieć o pomysłach rodzących się w głowach niektórych osób patrzących w niekonwencjonalny sposób na szczoteczkę do zębów. Kto mógłby wpaść na pomysł, aby z powszechnie używanego przyboru do mycia zębów zrobić …bransoletkę, a jednak.

Wcześniej prezentowaliśmy pomysł na mini robota wykonanego m.in. z górnej części szczoteczki do zębów. Elementem jezdnym tego urządzenia było włosie szczoteczki. Tym razem przedstawiamy pomysł na przeobrażenie plastikowej szczoteczki w element młodzieżowej ozdoby na rękę.

Włosie było zasadniczym elementem robota, teraz trzeba je skrupulatnie usunąć. Plastikową rączkę należy umieścić w gorącej wodzie. W ten sposób tworzywo sztuczne staje się plastyczne. Można je w dowolny sposób ukształtować, chociażby wygiąć w kształt niepełnego okręgu.
Włożenie rączki szczoteczki do zimnej wody pozwala na zachowanie nadanego jej kształtu.

Bransoletka z kawałka szczoteczki do zębów wydaje się pomysłem niedorzecznym, jednak trzeba przyznać efektownym. Czy to najbardziej niecodzienny sposób wykorzystania szczoteczki do mycia zębów? Bynajmniej, niebawem przedstawimy zadziwiający sposób wykorzystania szczoteczki do zębów, jako podstawowy przyrząd w zabawie zręcznościowej.

Do czego może służyć szczoteczka do zębów (cz. I) 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH