PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka zamordowana w swoim gabinecie stomatologicznym

22-03-2013, 00:01
Dentystka zamordowana w swoim gabinecie stomatologicznym (foto:sxc.hu)
Dentystka zamordowana w swoim gabinecie stomatologicznym (foto:sxc.hu)
Do gabinetu dentystycznego przyszedł 71-letni pacjent. Niczym się nie wyróżniał spośród setek innych odwiedzających popularną marsylską klinikę stomatologiczną, usytuowaną tuż obok Place Castellane centralnego punktu francuskiego kurortu. Pacjent emeryt miał niestety ze sobą dwa rewolwery, których użył.

Naoczni świadkowie, a było ich całkiem sporo, tak relacjonowali tragedię, która rozegrała się 19 marca 2013 r. w godzinach południowych.

Straszy człowiek wszedł do poczekalni i w rozmowie z pracownikiem recepcji zażądał natychmiastowego przyjęcia przez lekarza dentystę. Pecha miała 50-letnia dentystka, pracownica kliniki, która tłumaczyła pacjentowi dlaczego nie może być przez nią przyjęty na cito. Okazało się, że głównym powodem odmowy nie tyle były względy medyczne, czy organizacyjne, ale finansowe. 71-letni pacjent nie uregulował wcześniejszego rachunku za otrzymane leczenie w wysokości 100 EUR.

Próba wyjaśnienia sytuacji zamieniła się w sprzeczkę, później w awanturę, a w następnym, niezbyt odległym w czasie momencie - w tragedię. Pacjent, zdegustowanym stanowiskiem dentystki, wyjął z kieszeni dwa rewolwery i zastrzelił lekarkę. Zanim do kliniki stomatologicznej przybyła policja, zawiadomiona przez świadka tragedii, zabójca popełnił samobójstwo. Fakt, że mężczyzna przyszedł do gabinetu dentystycznego z rewolwerami świadczy o tym, że nie działał w afekcie, a zabójstwo było częścią z góry zaplanowanej akcji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   ludzie  

POLECAMY W SERWISACH