PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka zamordowana podczas stomatologicznej konferencji

en
04-11-2017, 08:01
Dentystka zamordowana podczas stomatologicznej konferencji Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa dentystki (fot. pixabay)
Cindy McCormick, kanadyjska dentystka została zamordowana w pokoju hotelowym w Fairmont Chateau Lake Louise, gdzie przyjechała na konferencję stomatologiczną. Głównym podejrzanym jest jej przyjaciel, który także nie żyje.

Cindy McCormick, właścicielka praktyki stomatologicznej w miejscowości Saint John  i jej przyjaciel Bobby Kaine (pracował w straży pożarnej w tym samym mieście) poznali się kilka lat temu. Obydwoje byli już wtedy po rozwodzie. Wkrótce zamieszkali razem. Wydawali się idealną parą, cieszącą się życiem. Nikt z ich znajomych nie zdawał sobie sprawy, że mogą mieć poważne problemy.

Ciało Cindy McCormick znaleziono w pokoju hotelowym. Denatka uczestniczyła w konferencji stomatologicznej. Jej przyjaciel tego samego dnia także został znaleziony martwy, w samochodzie 35 km od hotelu, w którym zatrzymała się kobieta. W jego przypadku wszystko wskazuje na samobójstwo. Z komunikatu policji, na razie bardzo lakonicznego wynika, że oba zgony są ze sobą powiązane.

Lokalna społeczność jest wstrząśnięta śmiercią szanowanej dentystki. Pacjenci  przyjeżdżają do  gabinetu McCormick, żeby złożyć tam kwiaty. Wspominają ją jako niezwykłą pełną energii i fantazji kobietę.

Więcej: globalnews.ca

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   konferencja  

POLECAMY W SERWISACH