• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka z Łazisk Górnych wyróżniona w plebiscycie Hipokrates 2017

en
22-03-2018, 09:27
Dentystka z Łazisk Górnych wyróżniona w plebiscycie Hipokrates 2017 Lek. stom. Anna Szczepańska-Gola (fot. Alfadent)
Wyniki plebiscytu Hipokrates pokazują kto w zawodzie stomatologa sprawdza się najlepiej w ocenie pacjentów.

Anna Szczepańska-Gola, lekarz-stomatolog z kliniki Alfadent w Łaziskach Górnych otrzymała wyróżnienie w plebiscycie Hipokrates 2017 (obszar powiatu mikołowskiego). 

– Nie wyobrażałam sobie pracy w innej dziedzinie niż medycyna, bo moja mama też jest lekarzem, a tata dentystą – mówiła  Anna Szczepańska-Gola w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim. Leczy pacjentów od ośmiu lat i walczy ze stereotypem stomatologa-sadysty. Jej zdaniem, dziś nowoczesny sprzęt i metody znieczulenia pozwalają na to, by każdy zabieg przeprowadzić bezboleśnie.

– Wszystko zależy również od podejścia stomatologa. Miewamy pacjentów z fobiami, trudnych, ale każdego potrafimy przekonać i wyleczyć – podkreśla Anna Szczepańska-Gola.

Anna Szczepańska-Gola zajmuje się implantologią, leczeniem chorób przyzębia oraz stomatologią dziecięcą. Ukończyła Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Jest członkiem DGOI (Deutsche Geselschaft fuer Orale Implantologie) i ICOI  (International Congress of Oral implantologists).

Więcej: dziennikzachodni.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   Hipokrates 2017  

POLECAMY W SERWISACH