• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka z Kielc Joanna Gałuszka-Garnuszek święci triumfy na korcie

ms
20-06-2016, 11:40
Dentystka z Kielc Joanna Gałuszka-Garnuszek święci triumfy na korcie Joanna Gałuszka-Garnuszek (foto: FB)
Podczas Mistrzostw Polski Lekarzy w Tenisie Lexus Cup 2016 Joanna Gałuszka - Garnuszek wywalczyła dwa złote medale.

Joanna Gałuszka-Garnuszek zwyciężyła zarówno w singlu, jak i w deblu (rywalizowała w kategorii +45 lat). – Cieszę się z dwóch złotych medali. Zarówno w grze pojedynczej, jak w deblu z Grażyną Martini-Kamińską – mówiła portalowi echodnia.eu Joanna Gałuszka-Garnuszek.

Mistrzyni tenisowej rakiety niegdyś z powodzeniem grała w koszykówkę w kieleckiej Tęczy, później w drużynie akademickiej. Tenisem zainteresowała się, gdy obok jej bloku na osiedlu Ślichowice powstały korty tenisowe. – To był odpowiedni moment, żeby zacząć treningi – zapewnia Joanna Gałuszka-Garnuszek.

- Trafiłam do Darka Gąbki i muszę przyznać, że efekty przyszły szybciej niż się spodziewałam. Po roku treningów zdobyłam medal na Halowych Mistrzostwach Polski Lekarzy, a później z Darkiem Gąbką sięgnęłam po „srebro” na Mistrzostwach Europy Amatorów, które odbyły się w Austrii – wyliczała dentystka.

Konkurencja w Mistrzostwach Polski Lekarzy w Tenisie Lexus Cup 2016 była mocna, we wszystkich kategoriach rywalizowało blisko stu lekarzy z całej Polski.

Czytaj więcej: echodnia.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby   sport  

POLECAMY W SERWISACH