PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystką roku w Małopolsce została

22-01-2013, 00:05
Dentystką roku w Małopolsce została(fot. www.lekarz-roku.pl)
Dentystką roku w Małopolsce została(fot. www.lekarz-roku.pl)
Maria Kostrzewa-Seyoum, stomatolog z Brzeska, otrzymała tytuł Lekarza Roku 2012 w Małopolsce w kategorii Lekarz dentysta. Podium konkursu opanowała płeć piękna.

Lek. dent. Maria Kostrzewa-Seyoum była liderką klasyfikacji praktycznie od samego początku. Znaczącą przewagę z półmetku rywalizacji, właścicielka gabinetu stomatologicznego SEYOUM, utrzymała do końca. Drugie miejsce w konkursie zajęła lek. dent. Katarzyna Łukasik (NZOZ Przychodnia Rejonowa w Światnikach Górnych), trzecie miejsce na podium przypadło lek. dent. Krystynie Banaś-Głąb (Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Krakowie). Gratulujemy!

O laureatce

Maria Kostrzewa - Seyoum studia w CM UJ na Oddziale Stomatologii ukończyła w 1994 roku. Kwalifikacje i umiejętności praktyczne ustawicznie zdobywa na komercyjnych kursach/stażach/sympozjach, za pośrednictwem literatury polskiej i zagranicznej. Oferuje pełen zakres usług stomatologicznych we współpracy ze specjalistami w dziedzinie stomatologii. Specjalizuje się w stomatologii kosmetycznej, higienie, i profilaktyce.

Źródło: www.seyoum.pl

 

O konkursie
Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Ideą konkursu jest docenienie rzetelnej pracy lekarzy i placówek medycznych w regionie. Pomysłodawcami oraz organizatorami przedsięwzięcia są: Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie. Szefem kapituły plebiscytu jest przewodniczący Okręgowej Izby Lekarskiej dr hab. med. Andrzej Matyja 
Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   Lekarz Roku w Małopolsce  

POLECAMY W SERWISACH