PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka przyjmowała pacjentów w... McDonaldzie

ms
18-06-2015, 11:38
Dentystka przyjmowała pacjentów w... McDonaldzie McDonald's restaurant przy Cannon Street w Londynie (miejsce dentystycznej praktyki).
Brzmi niewiarygodnie? Życie rysuje najbardziej nieprawdopodobne scenariusze. Anca Claudia Macavei, za bezprecedensowe podejście do zasad obowiązujących lekarza dentystę, pozbawiona została przez General Dental Council prawa wykonywania zawodu na terenie Królestwa.

Anca Claudia Macavei dyplom lekarza dentysty zdobyła w Rumunii, ale spełniała, wymagane prawem zasady, aby na terenie Anglii móc świadczyć usługi stomatologiczne. W Londynie wynajmowała w jednej z praktyk dentystycznych stanowisko, ale na tle nieporozumień z właścicielem straciła miejsce pracy..
Dorabiała świadcząc usługi dla rodaków z Rumunii. Ogłaszała się w internecie. Nie jest do końca wiadomo w jakich warunkach i na jakich zasadach leczyła pacjentów. Sprawa wyszła na jaw, gdy jeden z Rumunów zgłosił na policję fakt, iż Anca Claudia Macavei przyjmuje interesantów w … restauracji McDonalds.

Klient rumuńskiej dentystki był w szoku, gdy ta próbowała mu przymierzyć pomiędzy frytkami a hamburgerami porcelanowy most. Po stanowczej odmowie skonfudowanego pacjenta Anca Claudia Macavei zaproponowała mu przeniesienie się do pobliskiego gabinetu dentystycznego (tego, w którym przestała czas jakiś pracować). Świadczeniobiorca i świadczeniodawczyni co prawda znaleźli się w pomieszczeniach praktyki stomatologicznej, ale cała operacja miała odbyć się w … przedsionku prowadzącym do rejestracji. Tego było już pacjentowi za wiele, zdenerwowany doniósł na rodaczkę policji.

Sprawa skończyła się, jak skończyła, a być może nie, bo nie wiadomo, czy aby Anca Claudia Macavei nie przeniosła się do Burger Kinga.

więcej: dailymail.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH