• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka Olga Lorenc triumfuje w plebiscycie „Eskulap 2017”

ms
10-02-2018, 15:06
Dentystka Olga Lorenc triumfuje w plebiscycie „Eskulap 2017” Statuetka Eskulap 2017 (źródło FB)
Podkarpaccy pacjenci wybrali najlepszych - ich zdaniem – lekarzy i lekarzy dentystów. Wśród tych drugich największym zaufaniem i uznaniem cieszyła się lek. dent. Olga Lorenc, przyjmująca w Gabinecie Stomatologicznym w Posadzie Górnej przy ul. 3 Maja 3.

- Bardzo dziękuje za każdy głos oddany na mnie w Plebiscycie Eskulap 2017, nie sądziłam, że zostanę wytypowana do wzięcia udziału w Plebiscycie - nie wspominając o zajęciu I miejsca w kategorii "lekarz dentysta województwa podkarpackiego 2017". Jest to dla mnie ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju zawodowego - pisze laureatka na FB.

Kolejne miejsca zajęły lek. dent. Joanna Nietrzeba przyjmująca w Gabinecie Stomatologicznym A DENT w Radymnie przy ul. Lwowskiej 37 oraz lek. dent. Joanna Nietrzeba przyjmująca w Gabinecie Stomatologicznym A DENT w Radymnie przy ul. Lwowskiej 37.

Kapituła plebiscytu „Eskulap 2017 „Za uzyskanie największej liczby punktów z woj. podkarpackiego w Lekarsko –Dentystycznym Egzaminie Końcowym – wyróżniła lek. dent. Joannę Bielec – Staż – z Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznego w Rzeszowie.

Pacjenci z Podkarpacia oddawali głosy na medyków, których najbardziej cenią oraz którym ufają. Łącznie oddano 16 954 głosy na 1 439 lekarzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   Eskulap 2017  

POLECAMY W SERWISACH