PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentystka, która jest teściową ma dwa święta

ms
05-03-2016, 12:05
Dentystka, która jest teściową ma dwa święta Dzień Dentysty: życzenia od infoDENT24.pl
Dentystkom, które są teściowymi - infoDENT24.pl składa 5 marca podwójne życzenia. Pozostałym lekarzom dentystom wyrazy uznania i szacunku także się należą.

Rzec by można, że Dzień Dentysty jest samozwańczym świętem, gdyż de facto funkcjonuje, ale w zasadzie w annałach dni świątecznych nie figuruje.

Wiadomo tyle, że święto powstało, aby uhonorować pracę dentystów, ale także po to, aby zachęcić społeczeństwo do profilaktyki dentystycznej.

Polacy czują się w obowiązku świętować, także i to co jest związane z branżą stomatologiczną. Oprócz Dnia Dentysty, mamy zatem, podkreślający rangę wydarzenia Ogólnopolski Dzień Dentysty oraz globalny Światowy Dzień Dentysty. Co gorsza (lub lepsza) Światowa Organizacja Dentystyczna FDI promuje 20 marca jako Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej (World Oral Healt Day).

Cóż uważamy, że każda okazja jest dobra do … (potrzebne wstawić), a wszystkim Lekarkom i Lekarzom Dentystom, a w szczególności Czytelnikom infoDENT24.pl  życzymy jak najwięcej pacjentów (oczywiście nie w ramach kontraktowej pomocy doraźnej), którzy byliby: życzliwi, przyjaźni, serdeczni, ujmujący, a przede wszystkim rozumiejący, że realizacja współczesnych procedur medycznych wymaga wysokich nakładów finansowych, które dla ogólnego zdrowia trzeba niestety regularnie ponosić.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Dzień Dentysty   FDI  

POLECAMY W SERWISACH