PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta ze Słupska zamieszany w pobicie

ms
23-06-2017, 11:09
Dentysta ze Słupska zamieszany w pobicie Dentysta ofiarą czy oprawcą? (foto: pixabay)
Wszystko jedno co piszą, aby pisali. Mimo woli bohaterem tej dewizy stał się znany dentysta ze Słupska. Stomatolog sam pobity, oskarżany jest o pobicie.

Dojście do sedna prawdy nie będzie łatwo. Ofiarą dentysty ponoć stała się jego była partnerka, czynna prokurator. Kobieta na dowód czynu zabronionego w wykonaniu dentysty legitymuje się pękniętą kością jarzmową twarzy.

Dentysta posiada argumenty na to, że odgrywał całkiem inną rolę w wydarzeniu. Są to zdjęcia, na których ma siniaki na całej twarzy i pozdzierane kolana. Po stronie agresorów wymieniana jest pani prokurator, jej córka oraz chłopak dziewczyny, były koszykarz Czarnych Słupsk oraz Polpharmy Starogard.

- Nikogo nie pobiłem, to ja zostałem napadnięty i pobity. Z portfela zginęło mi też tysiąc dolarów oraz 550 zł. Połamano mi dowód osobisty - mówił mężczyzna w rozmowie z reporterem Radia Gdańsk.

Do Prokuratury Regionalnej w Gdańsku wpłynęły dwa zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. - Oba zostaną zbadane w ramach jednego postępowania przez Prokuraturę Okręgową w Elblągu.

Więcej: m.radiogdansk.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sąd  

POLECAMY W SERWISACH