PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta - zdarzenie gorsze od najgorszego zdarzenia

ms
14-10-2014, 14:42
Dentysta - zdarzenie gorsze od najgorszego zdarzenia Gina Rodriguez o traumie u dentysty (foto: you tube)
Gina Rodriguez jest amerykańską aktorką, znaną w USA, mniej - na arenie międzynarodowej. Ostatnio zaistniała nie dzięki grze w filmach, ale na skutek wynurzeń dotyczących doznań w gabinecie stomatologicznym.

Trauma zaczęła się w wieku dziecięcym. Gina Rodriguez była dziewczynką żywiołową, reagującą spontanicznie na wszystko co dookoła niej się działo. Podczas jednej z pierwszych wizyt w gabinecie stomatologicznym przyszła aktorka została do fotela dentystycznego...przywiązana. O tym, że tak będzie lepiej zadecydował przestraszony impulsywnością dziewczynki równie zestresowany stomatolog.

- Od tego czasu panicznie bałam się nie tyle bólu, co sytuacji, w której zostałam ubezwłasnowolniona - skarży się Gina Rodriguez.
Młoda aktorka niejednokrotnie przyznawała, że tego czego w życiu nie zrobi, to nie skoczy ze spadochronem z samolotu, gdyż nie jest w stanie opanować panicznego lęku przed brakiem oparcia pod nogami.

Gina Rodriguez miała umówioną wizytę u dentysty, gdy okazało się, że w tym samy czasie znajomi zaprosili ją na skok ze spadochronem właśnie. Gina Rodriguez z ulgą przyjęła tę wiadomość i bez chwili zastanowienia odłożyła pobyt u dentysty. Tłumaczyła się, że nie mogła zawieść znajomych, a tak naprawdę wolała traumatyczne przeżycia podniebne, niż bliski kontakt z najmilszym nawet dentystą.

Po udanym skoku Rodriguez zarzekała się jednak, że następnym razem na pewno wybierze wizytę u stomatologa, gdyż nic gorszego od pędu powietrza nie mogło się jej w życiu przydarzyć.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH