partner portalu

Dentysta z Łodzi ze srebrem w Driftingowych Mistrzostwach Polski

ms
30-04-2016, 14:05
Dentysta z Łodzi ze srebrem w Driftingowych Mistrzostwach Polski Najlepsi z najlepszych w Driftingowych Mistrzostwach Polski 2016.
Wojciech Goździewicz jest dentystą, który do kolekcji tytułów, wyróżnień i nagród dołączył kolejną - srebrny medal w … Driftingowych Mistrzostwach Polski 2016.

25-letni łodzianin startował w BMW E36 GTR i po zaciętej walce w finale konkursu uległ nieznacznie Pawłowi Treli (Opel GT MayBug). Za to w pokonanym polu pokonał nie byłe postać w sportach motorowych Jakuba Przygońskiego.

- To były super zawody - powiedział Autosportowi Łódź Wojciech Goździewicz. - Znakomicie czułem się na tej trasie, dlatego praktycznie wszytko wychodziło mi dobrze. Gratuluję Pawłowi Treli wygranej, z którym przegrałem tylko o pół punktu. Dzięki także za rewanż dla Kuby Przygońskiego za ubiegłoroczny finał w Białej Podlaskiej. Tym razem moja wygrana, a pewnie to nie ostatni nasz pojedynek – cieszył się wicemistrz Polski.

Nie jest to pierwszy sukces sportowy 25-letniego dentysty z Łodzi, pasjonata sportów motorowych, wicemistrzostwo Polski było już jego udziałem w 2014 r.

Wojciech Goździewicz  to licencjonowany zawodnik Polskiej Federacji Driftingu oraz DriftMasters.Gp. Odnosi sukcesy w całej Europie. Jest także kierowcą rajdowym, startuje w rajdach samochodowych.

Więcej: facebook.com