PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta w supermarkecie

21-08-2013, 01:08
Dentysta w supermarkecie (foto: sxc.hu)
Dentysta w supermarkecie (foto: sxc.hu)
W supermarkecie Tesco w Bedford otwarto praktykę dentystyczną leczącą w ramach NHS oraz prywatnie. To drugi taki gabinet na Wyspach Brytyjskich - pierwsza praktyka dentystyczna w Tesco powstała w maju 2013 r. w Edynburgu, w Szkocji. Gabinet uruchomiła sieć Intergrated Dental Holding (IDH) posiadająca na wyspach ponad 500 placówek.

Gabinet w Tesco oferuje elastyczne godziny otwarcia (dentysta przyjmuje również wieczorem oraz w weekendy), dzięki temu cieszy się sporym zainteresowaniem robiących zakupy. Pacjenci mogą zapisać się na wizytę także przez internet.

Na razie gabinet przy supermarkecie zatrudnia trzech dentystów, sześć pielęgniarek, higienistkę, recepcjonistkę oraz szefa jednostki. Jesteśmy pierwszą w Anglii placówką NHS świadczącą usługi stomatologiczne w supermarkecie. Oferujemy elastyczny czas pracy i łatwy dostęp do stomatologicznych świadczeń. Odzew ze strony personelu, jak i pacjentów jest bardzo pozytywny. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z Tesco i otwarcie kolejnych placówek w przyszłości powiedział Richard Smith, dyrektor wykonawczy IDH.

Pacjenci w tym gabinecie mają dostęp do szerokiej gamy usług: podstawowych oraz tych bardziej skomplikowanych jak korony, protezy i zabiegi ratunkowe. Placówka jest jak pogotowie dentystyczne, ale nie tylko dla pacjentów z bólem. Panna młoda, która w przeddzień ślubu złamie jedynkę, może przyjść do nas a odbudujemy jej zęba natychmiast, bo jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu. I będzie mogła się cieszyć wyjątkowym dniem" zachwala Richard Smith.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   lokal na gabinet   rynek stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH