PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta też człowiek

ms
12-03-2017, 10:11
Dentysta też człowiek Dentysta nie tylko pracą żyje
W jakim celu lekarz dentysta odwiedza targi branżowe jak chociażby Krakdent? Wzbogacić zawodową wiedzę? Zaopatrzyć się w materiały? Dokupić narzędzia? Wynegocjować zakup specjalistycznego sprzętu? To wszystko prawda, ale…

Dentysta to nie tylko gabinet stomatologiczny, szkolenia, pacjenci, dostawcy materiałów, faktury, rozliczenia. Wiedzą o tym doskonale wystawcy, którzy oferują coś więcej niż rozwiązania przydatne w codziennej pracy zawodowej.

Zacząć można od drobnostki, która dobrze komponowałaby się na telewizorze, ale to dawniej, obecnie na cieniutkich ekranach ustawić nic gustownego już nie można, co najwyżej zawiesić ręcznie szydełkowaną makatkę.

Dla tych, którzy wyżej niż odpoczynek przed telewizorem cenią sobie dobrą zabawę w doborowym towarzystwie – jest coś, co podkreśli wyjątkowość takiej sytuacji, bo chociaż nie szata zdobi człowieka, to ze smakiem do niej dobrane dodatki – na pewno.

Po szampańskiej zabawie, dla ciała należy się chwila wytchnienia, zapewni ją na przykład hydromasaż w wygodnej wannie. HotSpring poleca odpoczynek w intymnych klimatach na przykład we dwie osoby, ale można relaksować się także rodzinnie lub w gronie przyjaciół, bo są wanny nawet siedmioosobowe w wersji do domu, jak i na zewnątrz, ustawiane w ogrodzie. Dystrybutor domowego spa zapewnił dla dentystów podczas targów Krakdent specjalną ofertę.


A gdy stomatolog zdecyduje się na wersję ogrodową własnego spa, może przy okazji zaopatrzyć się w szczegół podkreślający wyjątkowość sytuacji. Chodzi o nowoczesną formę strumyka oczywiście w wersji bez krasnala czy dostojnie pływających łabędzi.


Pluskanie się w wannie nie jest ofertą dla prawdziwych wilków morskich, a tych wśród dentystów nie brakuje. Dla nich nic bardziej frapującego nie może być niż jednostka pływająca pod żaglami. Dla dentystów firma przygotowała specjalną ofertę jachtów motorowych, spacerowych, żaglowych – przekonuje Marcin Szumski morski sternik jachtowy i motorowodny, który zachęca wszystkich dentystów, zainteresowanych przygodą na pokładzie wymarzonego jachtu, do kontaktu m.szumski@ms-yachts.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH