PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta szukał miłości i...

26-10-2012, 04:29
Misja miłość bez happy endu (źródło: sxc.hu)
Misja miłość bez happy endu (źródło: sxc.hu)
Niepowodzeniem zakończyła się miłosna misja kanadyjskiego lekarza dentysty, który w Irlandii postanowił odnaleźć kobietę, z którą rozmawiał przez 2 minuty 12 miesięcy wcześniej

O historii Sandyego Crokera informowaliśmy pod koniec września. Zakochany stomatolog postanowił w miesiąc odszukać dziewczynę, która wpadła mu w oko w trakcie jego ubiegłorocznej wizyty na Zielonej Wyspie.

Dentysta nie znał jej imienia, nie wiedział gdzie mieszka, czy jest samotna lub czy ma męża. Wiedział tylko, że 180 sekund rozmowy w pubie z nieznajomą nie dawało mu spokoju przez cały rok.

Dziś wyjeżdża z Irlandii na tarczy. Dziewczyny nie znalazł, chociaż z miejsca stał się bohaterem mediów, co miało mu pomóc. Wprawdzie na horyzoncie pojawiły się dwie kandydatki, lecz żadna z nich nie okazała się tą właściwą.

- Opuszczam Irlandię zachwycony gościnnością i wsparciem, jakie spotkało mnie przez ostatni miesiąc. Jestem zadowolony pomimo, że nie udało mi się osiągnąć celu. Z czystym sumieniem mogę wrócić do Kanady mówił na pożegnanie Croker, nie zaprzeczając, ze jeszcze kiedyś

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
lifeDENT   Sandy Croker   plotki  

POLECAMY W SERWISACH