PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta Roku 2016 w regionie radomskim

ms
04-01-2017, 13:40
Dentysta Roku 2016 w regionie radomskim Dentysta Roku 2016: REGION radomski (Foto: pixabay)
Redakcja „Echa Dnia” po raz jedenasty organizuje plebiscyt na wyróżniających się lekarzy, lekarzy dentystów  regionu radomskiego. Wśród nominowanych jest 19 stomatologów.

Ta liczba może się zmienić, gdyż zgłoszenia można nadsyłać do 15 stycznia 2017 r.

Nominowani to osoby, które mają ogromną wiedzę, kompetencje, poświęcają pacjentom czas i energię. Tytuł Lekarza Roku 2016 uzyska osoba, która uzyska najwięcej punktów podczas głosowania czytelników oraz najlepsze oceny specjalnie powołanej kapituły konkursu.

Głosowanie zakończy się 25 stycznia o godzinie 24.00. O tym, kto wygra zdecydują po połowie punkty z głosowania czytelników za pomocą SMS, klików i Facebooka oraz z głosowania kapituły konkursowej. W skład kapituły wchodzą m.in.: poseł Anna Maria Białkowska, poseł Anna Kwiecień, prof. Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Publikujemy listę nominowanych lekarzy dentystów

Radom

Ewa Boblewska - Ożga
Lekarz stomatolog, specjalista ortodonta i stomatolog zachowawczy z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi własny gabinet Orto - Centrum przy ulicy Szpitalnej w Radomiu. „W moim odczuciu jest bardzo fachowa i konkretna (...) wiem dokładnie ja będzie wyglądało moje leczenie, czego mam się spodziewać, a przede wszystkim szuka takich rozwiązań, aby dla pacjenta było jak najlepiej.” - to opinia jednego z jej pacjentów.
Głosuj wysyłając SMS pod numer 71321 o treści - ralekarz.4

Wojciech Żurek
Lekarz stomatolog, absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Przyjmuje w gabinecie Global-Dent przy ulicy Narutowicza oraz w Centrum Stomatologicznym Jankowscy przy ulicy Okulickiego. 
Głosuj wysyłając SMS pod numer 71321 o treści - ralekarz.62

Izabela Senderowska
Specjalista stomatologii ogólnej. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Białymstoku na wydziale stomatologii. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z udziałem kadry krajowej i zagranicznej, stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań w stomatologii.
Głosuj wysyłając SMS pod numer 71321 o treści - ralekarz.42

Piotr Senderowski
Specjalista stomatologii ogólnej. Studia medyczne na Wydziale Stomatologii ukończył 1992 roku, posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej pierwszego stopnia. Przez wiele lat pracował w Izbie Chorych jednostki wojskowej na Sadkowie.
Głosuj wysyłając SMS pod numer 71321 o treści - ralekarz.43

Anna Kochanek - Leśniewska
Doktor nauk medycznych, lekarz stomatolog, specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizuje się w trudnych klinicznie odbudowach na implantach oraz istniejącym uzębieniu. 
Głosuj wysyłając SMS pod numer 71321 o treści - ralekarz.18

SŁOWA KLUCZOWE
konkursy   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH