• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta - przeciwnik Trumpa - wyrzucony z samolotu

en
01-03-2017, 07:58
Dentysta - przeciwnik Trumpa - wyrzucony z samolotu Dr Shawn Sadri w Los Angeles (fot. Instagram)
Shawn Sadri, Amerykanin urodzony w Iraku, został wyprowadzony z samolotu za żarty na temat Donalda Trumpa.

Amerykański dentysta Shawn Sadri, prowadzi praktykę w Los Angeles i Nowym Jorku. Ostatni tydzień spędzał w Los Angeles, poprawiając wygląd uzębienia gwiazd wybierających się na galę wręczenia filmowych Oskarów.

Jego powrót do Nowego Jorku przebiegł w zgoła nieoczekiwany dla niego sposób. Zajął miejsce w samolocie tuż obok kilkuletniego chłopca o latynoskim wyglądzie. Dziecko było bez opieki dorosłej osoby. Chłopiec przed startem samolotu denerwował się i płakał. Sadri próbował z nim rozmawiać, ale ten nie mówił po angielsku. W pewnym momencie zerwał się z krzesła i krzycząc pobiegł przejściem między fotelami.

Dopiero wtedy pojawiła się stewardessa. Sadri zażartował, że prezydent Trump pewnie chce tego chłopca deportować. Sądził, że w ten sposób nieco złagodzi całą sytuację, ale obsługa samolotu nie poznała się na jego intencjach. Doszło do wymiany zdań, w której dentysta zarzucił personelowi linii lotniczych brak kompetencji, ponieważ dopuszcza do tego, by pasażerowie musieli zajmować się małym dzieckiem pozostawionym bez opieki. Na to usłyszał, że ma opuścić samolot.

- Nie krzyczałem, nie przeklinałem, była szósta rano i nie byłem pijany – komentował całe zajście dentysta. Jestem z Nowego Jorku, urodziłem się jako muzułmanin w Iraku. Wszystko to, zdaniem Sadriego sprawiło, że został wyprowadzony z samolotu. Mógł skorzystać dopiero z kolejnego lotu do Nowego Jorku.

Przedstawiciel American Airlines ogłosił w komentarzu do całego zajścia, że pasażer nie wypełniał instrukcji obsługi samolotu. Jednak Shawn Sadri nie przypomina sobie, by ktokolwiek jakiekolwiek instrukcje mu wydawał, za to podczas wymiany zdań ze stewardessą dentysta głośno stwierdził, że zapewne należy do zwolenników Trumpa.

Więcej: mirror.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   stomatologia estetyczna  

POLECAMY W SERWISACH