PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta podejrzany o zabójstwo żony – ofiarą przemocy domowej

ms
13-09-2016, 12:08
Dentysta podejrzany o zabójstwo żony – ofiarą przemocy domowej Policja przed domem państwa Nicoll
Stephen Nicoll, dentysta z milionowym majątkiem, który miał upozorować samobójstwo żony (także dentystki) prawdopodobnie nie odpowiada za śmierć współmałżonki, co więcej sam był ofiarą przemocy domowej.

Prokurator ustalił, że Helen Nicoll, małżonka dentysty zmuszała dzieci do intensywnej nauki muzyki, używając do tego siły fizycznej i przemocy emocjonalnej.

Kilka lat temu dentystka ponoć zaatakowała najstarszą córkę Georgię. Przez dzieci często nazywana byłą szumowiną z Cambridgeshire.

Dentysta utrzymywał, że żona miała myśli samobójcze już w lutym 2015 r., kiedy to nie potrafiła zasnąć bez proszków nasennych. W tym czasie doznawała ataków agresji, popadała także w depresję i paranoję. Helen Nicoll leczyła się u psychiatry, który przepisywał jej antydepresanty diazepam oraz citalopram. W tym czasie kobieta systematycznie nadużywała alkoholu.

W noc poprzedzającą śmierć dentystki jej mąż wrócił do domu ok. godz. 23.30 po pobycie u najstarszej córki w Londynie. To rozwścieczyło kobietę, która twierdziła, że z pewnością podczas tej wizyty mąż rozmawiał z dzieckiem o niej. Konsekwencją tego podejrzenia był atak na mężczyznę. Helen wielokrotnie policzkowała męża, a nawet kopała go. W ataku furii dokonała samookaleczenia, uderzając głową o nocną szafkę. Od razu zrobiła sobie zdjęcia aparatem komórkowym, aby rozesłać je dzieciom z komentarzem, „zobaczcie co ojciec mi zrobił”.

Tej samej nocy kobieta się powiesiła. Śledztwo wykazało, że dentystka popełniła samobójstwo, bowiem ślady nie wskazywały na sprawstwo osób trzecich.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
zabójca dentystów  

POLECAMY W SERWISACH