PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta oskarżony o otrucie swojej żony - Polki

smn
23-05-2017, 11:25
Dentysta oskarżony o otrucie swojej żony - Polki Mustafa Majid (fot. Facebook)
Brytyjski dentysta Majid Mustafa, który skończył studia stomatologiczne w Polsce a prowadzi praktykę w Bransholme, został aresztowany pod zarzutem otrucia swojej żony Renaty Antczak.

Żona dentysty, Renata Antczak była widziana po raz ostatni 25 kwietnia, gdy odwiozła do szkoły ich córkę. Potem ślad po niej zaginął. Majid twierdzi, że mogła wyjechać do Polski i przyłączyć się do religijnej sekty. W domu znalazł list zatytułowany – Rytuał wyzwolenia. Był napisany po polsku. Znajduje się w nim  zdanie: Wyzwalam się ze wszystkich obowiązków, zamknięć i ślubów: ubóstwa, podległości i posłuszeństwa, a następnie ...wyzwalam się z zaklęć, czarnej magii i magii uwięzienia i poddaństwa.

W miesiąc przed zaginięciem Renata Antczak prosiła Majida o rozwód, chciała wrócić do Polski, planowała zapisać córkę do polskiej szkoły.

Dentysta twierdzi, że stanowili normalne, zgodne małżeństwo, wyjeżdżali co roku na rodzinne wakacje. Nic niezwykłego nie wydarzyło się w ich życiu. Podczas świąt Wielkanocnych był u rodziny żony i starał się dowiedzieć dlaczego żąda rozwodu.

Zaprzyjaźniona z zaginioną kobietą osoba twierdzi, że telefon Renaty był na podsłuchu. Policja brytyjska zatrzymała samochód Majida. Przeszukała także jego praktykę mieszczącą się w Bransholme.

Mustafa Majid skończył stomatologię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 1994 r. Ostatnio robił specjalizację z implantologii na  University of Warwick. Był lubiany i ceniony przez pacjentów.

Więcej: dailymail.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta  

POLECAMY W SERWISACH