• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta morderca źle znosi popularność

smn
03-10-2016, 12:46
Dentysta morderca źle znosi popularność Colin Howell i Kyle Jorgensen
Collin Howell dentysta, który zamordował dwie osoby odbywa karę w więzieniu. Źle znosi odosobnienie, szczególnie odkąd wyemitowano serial o nim i o zbrodni, którą popełnił.

Jak przyznał jednemu z dziennikarzy, żałuje tylko jednego. Zaufał żonie Kyle Jorgensen, która namówiła go do przyznania się do podwójnego morderstwa. Sądził, że będzie go później lojalnie wspierać. Tymczasem Jorgensen zabrała dzieci i uciekła z domu, gdy on poszedł na policję.

W więzieniu odwiedza go tylko jedno z dzieci. Lauren Bradford córka jego pierwszej, zamordowanej przez niego żony. Bradford pisze doktorat na temat dewastującego wpływu morderców.

Howell  przyznaje, że czuje coraz słabszą więź z rodziną i garstką znajomych. Dni upływają mu na studiowaniu matematyki i pracy w więziennym ogrodzie warzywnym. Pomaga także w wydawaniu książek dla dzieci oraz biblii dla niewidomych.

Źle wygląda, jest wychudzony. W maju zasłabł i trafił do szpitala. Stan jego zdrowia pogorszył się odkąd nakręcono serial pokazujący historię dokonanej przez niego zbrodni.

Więcej: mirror.co.uk
Czytaj także: Sekret - serial o dentyście mordercy
Dentysta - podwójny morderca, zdradzony?

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   Irlandia  

POLECAMY W SERWISACH