PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta jak bóg

manchestereveningnews.co, ms
03-02-2015, 13:21
Dentysta jak bóg Fałszywa dentystka (foto: sxc.hu)
Dentyści uważają się za bogów, to nie do pomyślenia - stwierdziła Janet Johnstone, która została przyłapana przez inspektora z General Dental Council na świadczeniu usługi wybielania zębów, chociaż nie miała ku temu żadnych kwalifikacji (ani uprawnień, ani doświadczenia).

Janet Johnstone pracowała w Simply Chic, w Walkden, nieopodal Manchesteru jako personel pozamedyczny, to jednak nie przeszkadzało jej w umawianiu pacjentów na usługi wybielania zębów, które realizowała podczas nieobecności dentystów w klinice. Czas i okoliczności aranżowanych spotkań wzbudziły w jednym z pacjentów uzasadnione wątpliwości, z którymi podzielił się z pracownikami General Dental Council. Ci oczywiście wiedzieli, że Janet Johnstone nie ma uprawnień, aby zajmować się wybielaniem zębów.

Fałszywy pacjent z General Dental Council przyłapał fałszywą dentystkę na pozaprawnym świadczeniu usług. Ta jednak nie okazała skruchy, wręcz przeciwnie oświadczyła, że nie może tak być aby dentyści uważali się za bogów, a przy okazji inkasowali niezgorszą kasę. Oświadczenie to zgorszyło wywołanych do tablicy. Shah Begum, u której leczą się sławy piłkarskiego klubu Manchester United m.in. Marouane Fellaini i Nick Powell oraz pięściarz Amir Khan, zgryźliwie zauważyła, że Janet Johnstone chciała na skróty dołączyć do bogów, szczególnie, że przy okazji mogłaby zostać posiadaczką niezgorszej kasy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
fałszywy dentysta   wybielanie zębów   cennik  

POLECAMY W SERWISACH