PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta demonem seksu?

ms
31-05-2017, 09:17
Dentysta demonem seksu? Dentysta molestował?
W jednaj przychodni w Wyszogrodzie dentysta w sposób jowialny potraktował dziennikarkę. Ta twierdzi, że była molestowana seksualnie. Czy sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury?

Działo się to 23 maja. Reporterka newsbook.pl zbierała w przychodni w Wyszogrodzie materiały prasowe. W tym celu rozmawiała także z dentystą Jackiem K., którego wcześniej nie znała. Stomatolog ponoć zaproponował jej wspólny wyjazd na imprezę do klubu nocnego w Płocku.

- Był mocno pobudzony, zachowywał się dwuznacznie. W trakcie rozmowy rzucał prymitywne teksty, typowe dla prostackich podrywaczy. Klękał przede mną, przytulał twarz do moich dłoni i próbował je całować. Zachowywał się zupełnie niestosownie. Wstałam i chciałam wyjść. To go jeszcze bardziej pobudziło. Wtedy złapał mnie za ręce, zaczął obejmować, próbował ze mną tańczyć i na siłę mnie pocałował. Odepchnęłam go i uciekłam.

Śledztwo reporterów newsbook.pl naprowadziło dziennikarzy na inne domniemane ofiary podobnych incydentów z udziałem dentysty. Redakcja zwróciła się do dyrekcji ośrodka zdrowia w Wyszogrodzie o podjęcie odpowiednich czynności względem pracownika.

Dentysta miał po incydencie przekonywać dziennikarzy, żeby nie nagłaśniali sprawy. - Jeżeli pan o tym napisze, to moja żona tego nie wytrzyma. Ja rozumiem, że jest nagonka na lekarzy, mnie może pan pociągnąć na dno, ale proszę pomyśleć o moim małym dziecku i o mojej żonie – tłumaczył Jacek K.

Redakcja rozważa złożenie zawiadomienia do prokuratury.

Więcej: newsbook.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
molestowanie  

POLECAMY W SERWISACH