PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentysta - astronom... i nie tylko

prestiż, ms
05-12-2014, 13:17
Dentysta - astronom... i nie tylko Dentysta, stronom, społęcznik (foto: sxc.hu)
Paweł Iwanek z zawodu jest lekarzem dentystą, z zamiłowania pewnie także, ale pasji ma wiele, jedną z nich jest astronomia.

Dzięki staraniom Pawła Iwanka, w Koszalinie powstanie obserwatorium astronomiczne. To właśnie pomysł koszalińskiego dentysty uzyskał niebagatelne poparcie wśród mieszkańców miasta (3820 głosów) i będzie zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok.
Paweł Iwanek po godzinach spędzonych w gabinecie (prowadzi go razem z mamą, także dentystką), chętnie gra w piłkę nożną. Ta dyscyplina sportu interesuje go szczególnie - zrobił nawet kurs instruktora.

Paweł Iwanek znany jest z tego, że interesują go sprawy regionu, w którym mieszka. - Nie można być obojętnym na to, co dzieje się w najbliższym otoczeniu, tylko krytykować, albo czekać na mannę z nieba - przekonuje w wywiadzie udzielonym magazynowi koszalińskiemu „prestiż".
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że społecznikowska (oczywiście pasja) Pawła Iwanka przyniesie wiele pożytku mieszkańcom Koszalina, a jemu samemu niemałą satysfakcję .

Więcej: prestizkoszalin.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH