PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści z wielkim sercem

ms
21-02-2018, 11:34
Dentyści z wielkim sercem W Bo-Stom w Strzelcach Krajeńskich pomagają potrzebującym (źródło: soswstrzelce.nets.pl)
Są dentyści, którzy w świetle kamer przywracają zdrowy i piękny uśmiech osobom, szczególnie doświadczonym przez los i nie bojącym się o tym mówić publicznie. Są także tacy dentyści, którzy podobne dokonania realizują bez rozgłosu.

Dyrekcja i rada pedagogiczna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Strzelcach Krajeńskich serdecznie podziękowania skierowały na ręce dentysty Saida Bouhnouni, który z zespołem współpracujących z nim specjalistów bezinteresownie, całkowicie bezpłatnie zaopiekował się uczniem ośrodka.

Pacjentem był chłopiec o imieniu Krystian. Uczeń po skomplikowanym zabiegu odzyskał piękny, a co najważniejsze zdrowy uśmiech – cieszą się pracownicy ośrodka.

- Nasza wdzięczność nie ma granic! Obyśmy na naszej drodze spotykali tylko tak wspaniałych ludzi dobrego serca! Z najlepszymi życzeniami dla całego personelu gabinetu stomatologicznego Bo-Stom – w ten sposób dyrekcja i rada pedagogiczna SOSW dziękują dentystom zaangażowanym w bezinteresowną pomoc niesioną potrzebującym.

Oklaski dla wszystkich gorącego serca z Niepublicznego Stomatologicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Bo-Stom Said Bouhnouni, przy ul. Brygady Saperów 8 w Strzelcach Krajeńskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   wolontariat  

POLECAMY W SERWISACH