PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści z Pharrellem Williamsem są Happy

ms
27-05-2014, 13:51
Dentyści z Pharrellem Williamsem są Happy Dentyści z Pharrellem Williamsem są Happy
Dentyści z kliniki Estima Stomatologia, wespół z zaproszonymi gośćmi, wpisali się w zjawisko społeczne, jakim stała się parafraza teledysku Pharrella Williamsa - Happy. Trzeba przyznać, że to co zaprezentowali nieprofesjonalni tancerze - aktorzy robi wrażenie.

Teledysk Pharrella Williamsa jest unikatowy z tego względu, iż to chyba pierwszy na świecie wideoklip, który trwa aż 1440 minut, a więc całą dobę. Zapętlony wideoklip powtarzany jest 360 razy. Pharrell Williams producent muzyczny i wokalista RNB z grupą przyjaciół i znajomych przechadza się po ulicach Los Angeles śpiewając i tańcząc. Liczba odsłon jego teledysku na You Tube przekracza 250 mln.

Wideoklip Pharrella Williamsa jest unikatowy jeszcze z jednego względu. Ludzie na całym świecie nagrywają materiały podobne do dokonania amerykańskiego artysty. W Iranie uliczni tancerze za nagranie teledysku trafili na krótko do więzienia, gdyż dla tamtejszych władz wideoklip był zbyt wulgarny, a to dlatego, że trzy występujące w nim kobiety nie mają na głowach chust.

Wideoklip Pharrella Williamsa zainspirował także mieszkańców wielu polskich miast. W sieci bez trudu można znaleźć wideoklipy, na których pojawiają się pracownicy gabinetów dentystycznych. Materiały nagrywane przez dentystów w różnych częściach świata są bardziej lub mniej udane, ten wyprodukowany przez Estimę Stomatologię należy do najlepszych. Jego autorzy tłumaczą, że pomysł nagrania Happy Dentysta powstał po obejrzeniu Happy Tychy.

- Akcja filmu ma na celu uświadomienie nie tylko rodzicom, ale również dzieciom jak ważny w życiu człowieka jest zdrowy i piękny uśmiech. Warto chodzić do dentysty i nie bać się - przekonują autorzy wideoklipu. Warto też rzucić okiem na taneczne dokonania Estimy Stomatologii.

Happy by Estima Stomatologia

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Pharrell Williams   Estima Stomatologia  

POLECAMY W SERWISACH