• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dentyści samorządowcy w „Klasówce z Płocka"

jsz
02-06-2015, 12:18
Dentyści samorządowcy w „Klasówce z Płocka Dentyści przepadli w "Klasówce z Płocka"
W finale szóstej edycji "Klasówki z Płocka" wystąpiła drużyna złożona z lekarzy dentystów, reprezentantów NRL i OIL w Płocku. Reprezentanci stomatologów nie zrobili furory w konkursie, musieli uznać wyższość m.in. drużyny złożonej z uczniów jednego z płockich liceów.

Nie jej jednej, bowiem dentyści nie dotarli do ścisłego finału konkursu, w którym brali udział uczniowie właśnie, a także drużyny dyrektorów szkół i sportowców. W pokonanym polu pozostali m.in. zespoły policjantów, radnych.

Drużyna lekarzy złożona była z samych dentystów. Stanowili ją: Ewa Szczutowska - przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Okręgowej Izby Lekarskiej w Płocku, aktywnie pracująca w Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej, Anna Olkowicz - zastępca prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Płocku ds. stomatologii, członkini Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej oraz Artur Gałecki - lekarz dentysta z Gąbina, skarbnik Okręgowej Rady Lekarskiej w Płocku.

Pamiętać trzeba jednak, że konkurs „Klasówka z Płocka" to forma zabawy, w której liczyła się przede wszystkim wiedza o regionie płockim.
Więcej: plock.gazeta.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
OIL w Płocku   hobby   konkurs   NRL  

POLECAMY W SERWISACH