PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Dental galeria

jsz
07-08-2014, 14:32
Dental galeria Gabinet dentystyczny galerią sztuki (foto: sxc.hu)
Na ścianach - obrazy artystów, przed drzwiami praktyki dentystycznej w kompleksie medycznym Cedar Run w Traverse City (Michigan USA) - artystyczne formy przestrzenne. Anturaż Dentolutions mało przypomina to do czego przywykli pacjenci gabinetów dentystycznych.

Właściciel praktyki dentystycznej James Reznich jest nie tylko dentystą, ale także wielbicielem sztuki, sam zresztą studiował na uczelni kształcącej artystów. Gdy trzy lata temu remontował pomieszczenia, w których prowadził praktykę postanowił dać upust artystycznemu zamiłowaniu i przystosował zajmowaną powierzchnię do potrzeb galerii sztuki.

Pacjenci, którzy oczekują na wizytę, mogą podziwiać prezentowane dzieła sztuki, trzeba bowiem wiedzieć, że James Reznich prezentuje u siebie prace tylko wartościowych artystów, a na sztuce zna się nie mniej niż na leczeniu zębów.

Wystawy w stomatologicznej galerii zmieniają się raz na kwartał. W tym czasie pacjenci mogą bliżej przyjrzeć się prezentowanym dziełom. Nie tylko się przyjrzeć, ale także kupić prezentowane eksponaty. To wyjątkowa okazja, gdyż James Reznich nie pobiera od transakcji prowizji, tak jak to robią prawdziwe galerie. W efekcie ceny prac eksponowanych w Dentolutions są atrakcyjne dla nabywców. Z takiej okazji wielu pacjentów - miłośników sztuki skwapliwie korzysta.

O innej praktyce stomatologicznej, prezentującej dzieła sztuki - pisaliśmy tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby   pacjent   zarządzanie gabinetem  

POLECAMY W SERWISACH