PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

David after dentist - ciąg dalszy nastąpił

13-10-2012, 09:54
Gwiazdą internetu może być każdy. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba umieć dobrze śpiewać, zachwycać tańcem czy szokować magicznymi sztuczkami czasami wystarczy wizyta u dentysty. Pamiętacie 7-letniego Davida, którego ojciec filmował w aucie tuż po ekstrakcji zęba (hiperodoncja) w znieczuleniu? Mało kto jednak wie, że chłopiec zapoczątkował nową modę

Dziś David ma 11 lat i status gwiazdy serwisu You Tube. Niespełna dwuminutowy film obejrzało od 2009 roku już 114677632 osób. Popularność wykorzystał ojciec chłopaka, który założył mu nawet specjalną witrynę internetową http://www.davidafterdentist.com, na której można, a jakże, kupić między innymi koszulki z wizerunkiem chłopca lub jego najlepszymi hasłami (Is this real life?, Is this going to be forever?)

A zaczęło się zupełnie niewinnie. Właściwie mogło w ogóle nie wydarzyć się, ponieważ do dentysty z Davidem miała jechać jego mama. Wypadło jej ważne spotkanie, więc świadkiem działania środków znieczulających był ojciec i jego nowa kamera. Kiedy po wieczornej kolacji wspólnie obejrzeli film z powrotu ojca i syna do domu, nie mieli wątpliwości, że trzeba się nim podzielić z szerszą publicznością. Wszyscy płakali ze śmiechu, łącznie ze zdrowym już Davidem. Film znalazł się najpierw na Facebooku, a dopiero później na You Tube.

Jak się szybko okazało David z ojcem wyznaczyli nowy trend amatorskiego kina. W sieci zaroiło się nie tylko od parodii ich filmiku, ale także nowych mini produkcji. Ich głównym motywem był zawsze powrót od dentysty i pacjent po znieczuleniu.

Amatorska produkcja doczekała się profesjonalnego trailera stylizowanego na film science-fiction

W rolę Davida wcielił się lord Vader

a nawet sam Justin Bieber

Niektórzy odważyli się nawet trochę zmienić formułę (David After the Divorce)

Naszym zdaniem oryginał jest jednak zdecydowanie najlepszy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH