PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Czy można umyć zęby plasterkiem boczku?

katkiel
13-02-2014, 12:22
Czy można umyć zęby plasterkiem boczku? Czy można umyć zęby plasterkiem boczku? (Fot. Accoutrements)
Nie. A czy, można to zrobić pastą do zębów o smaku boczku? Teraz już tak.

Kiedy ostatnio informowaliśmy o tym, że koncern Procter and Gamble wprowadził do sprzedaży nową linię past do zębów o smaku: czekolady i lodów, nie sądziliśmy, że tak szybko „przebijemy" tego newsa. Tymczasem jedna z amerykańskich firm chwali się, że uzupełnia swoją linię produktów do higieny jamy ustnej o nici dentystyczne, pastę do zębów i wykałaczki o smaku bekonu.

Oferta jest prawdziwa, choć sami sprzedawcy traktują cały swój interes z przymrużeniem oka. Firma Accoutrements nie należy do branży dentystycznej, na co dzień zajmuje się dystrybucją gadżetów i prezentów, które mają: bawić, śmieszyć i intrygować.

W żadnym jednak wypadku bekonowa pasta czy nici dentystyczne nie są produktem fikcyjnym. Choć nie znaleźliśmy na stronie internetowej Accoutrements informacji o klinicznie potwierdzonej skuteczności produktów.

- Nasze nici skutecznie usuwają płytkę nazębną, pozostawiając w ustach smak świeżego bekonu - zachwalają nowość przedstawiciele firmy.
Jeszcze odważniej reklamują bekonową pastę - Mycie zębów plasterkiem kruchego boczku nie jest zadaniem łatwym. Dużo lepiej umyć je naszą pastą. To doskonały sposób, aby utrzymać zdrowe zęby i dziąsła, jednocześnie raczyć usta pysznym smakiem wędzonego mięsa - przekonują.

Okazuje się, że bekonowe nowości tylko uzupełniają całą linię smakowych produktów do higieny jamy ustnej. W sprzedaży są m.in. nici dentystyczne o smaku muffinków, domowego dressingu lub o smaku...śniadania, złożonego z bekonu, kawy i wafelka.

Jest również coś dla nihilistów - Nihilist Toothpaste. - Nihiliści nie wierzą w nic, włączając w to fluor. Mamy dla nich pastę do zębów. Bez smaku, bez koloru, bez niczego - brzmi napis na czarno-białej tubce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH