PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Czarne chmury nad dentystą

ms
27-10-2014, 13:25
Czarne chmury nad dentystą Więzienie dla dentysty (foto: freedigitalphotos)
We wrześniu pisaliśmy, że dentysta Mark Van Nierop został aresztowany w małej miejscowości Nackawic w Kanadzie (poszukiwany był międzynarodowym listem gończym). Powodem były skargi wielu pacjentów we Francji, których Holender okaleczył podczas nieprofesjonalne przeprowadzonych zabiegów. Przed sądem wyszły na jaw nowe, mroczne okoliczności sprawy.

Z zamieszczonej przez nas informacji we wrześniu wynikało, że dentysta zaraz po aresztowaniu targnął się na swoje życie. W tajemniczych okolicznościach w areszcie śledczym poderżnął sobie gardło.

Aresztowany Mark Van Nierop wyjawia, że z samobójstwem nosił się od lat, w zasadzie nie było takiego dnia, w którym nie myślałby o rozstaniu się z życiem. Powodem tak fatalnego stanu psychicznego był fakt, że dentysta od dziecka nie akceptował swojej płci.

Okazało się, że dentysta nie tylko odpowiada za okaleczenie skarżących go stu pacjentów. Zdecydowanie poważniejszą sprawą są zarzuty dotyczące zabójstwa w 2006 r. żony. Wcześniej dentysta nie był podejrzany o morderstwo, dopiero po kilku latach wyszły na jaw okoliczności, o których wcześniej nie wiedziano.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH