• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Coś znacznie lepszego niż skarpetki pod choinkę

ms
24-12-2014, 08:03
Coś znacznie lepszego niż skarpetki pod choinkę Dentysta pod choinkę (foto: sxc. hu)
Stephanie Albarella została poproszona o złożenie wizyty w stacji radiowej Power 99.1 z okazji tradycyjnego przyjęcia Wigilijnego. Słuchaczka na przyjęcie poszła. W trakcie uroczystości otrzymała podarek, którego w żaden sposób się nie spodziewała.

Do pozytywnej odpowiedzi na zaproszenie ze stacji radiowej Power 99.1 (Kennewick w stanie Washington, USA) Stephanie Albarella namówiona została przez koleżankę Heather Peters.

Przyjęcie Wigilijne tak na prawdę okazało się być imprezą zorganizowaną tylko i wyłącznie dla Stephanie, której „na antenie" wręczony został świąteczny prezent. Heather Peters poprosiła stację radiową Power 99.1, aby ta pomogła jej przyjaciółce w leczeniu stomatologicznym. Prezent pożyteczny, jednak nie wszyscy takie upominki przyjmują ze zrozumieniem, a co dopiero mówić z wdzięcznością. Tym razem były łzy wzruszenia.
Stephanie Albarella miała kłopoty z zębami od wielu lat. Mając 16 lat kobieta w wyniku choroby straciła znaczną część uzębienia. Ze względu na nader skromne dochody nie mogła sobie pozwolić na profesjonalną pomoc ze strony dentysty. Stan ten, ciągnący się już latami, był prawdziwą traumą dla Stephanie. Młoda kobieta z trudem radziła sobie z krępującymi ją sytuacjami w życiu codziennym.

- To najpiękniejszy prezent pod choinkę jaki w życiu otrzymałam - na falach eteru relacjonowała stan swojego ducha Stephanie Albarella.
Najpiękniejszy, a jak przyznają przedstawiciele Power 99.1, także najkosztowniejszy, jaki zorganizowano za pośrednictwem stacji radiowej. Koszt leczenia Stephanie wyniesie 20 tys. USD. Po jego zakończeniu obdarowana zapowiada wykonanie serii zdjęć dokumentujących zmianę jej uśmiechniętego wyglądu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH