• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Co może zrobić dobry implant

en
18-04-2016, 13:17
Co może zrobić dobry implant Brytyjczyków nie stać na implanty (fot. pixabay)
W brytyjskiej TV wystąpiła kobieta, której twarz odmienił świetnie przeprowadzony zabieg wszczepiania implantów. Nie byłoby ją na to stać, zapłaciła telewizja!

Waśnie rodzinne, trudne konfrontacje, potyczki eks-partnerów - Jeremy Kyle, dziennikarz telewizji brytyjskiej prowadzi program, w którym nie unika żadnego „zapalnego” tematu. W ubiegłym roku zrobił odcinek pod hasłem „Przestań mnie nękać tylko dlatego, że śpię z twoim eks”. Gościem programu była Gemma Swift, kobieta prowadząca dość pogmatwane życie, zwłaszcza erotyczne. Jej partnerka Leona Stoner miała ją molestować, ponieważ Gemma umawiała się z jej byłym chłopakiem.

Jednak to nie zawiłości tego trójkąta przykuły uwagę widzów, ale zęby Gemmy, a właściwie prawdziwe zębiska. Po programie fala okrutnych komentarzy zalała Twitter. Hejterzy prześcigali się w złośliwościach. Gemma przeszła załamanie nerwowe.

Program Jeremiego Kyle, może nie należy do najweselszych, jednak Gemma w końcu miała powód do radości. Dzięki swojemu występowi dostała piękne kształtne zęby. Wydawca programu uregulował rachunek u dentysty na całe 10 tys. funtów.

Więcej: huffingtonpost.co.uk

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta ceny   dentyści zagranicą   implanty  

POLECAMY W SERWISACH