PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Chirurg szczękowy nie powinien powiększać piersi pacjentkom

smn
25-07-2017, 11:37
Chirurg szczękowy nie powinien powiększać piersi pacjentkom Chirurg szczękowy w Chinach operował piersi (fot. pixabay)
Próba znalezienia męża za wszelką cenę nie skończyła się dobrze dla pacjentki. Operacja powiększania piersi, którą sobie zafundowała, by zwiększyć swoją atrakcyjność, przeprowadził chirurg szczękowy, z przykrymi dla kobiety konsekwencjami.

Wydarzenia te miały miejsce w Chinach w mieście Zhejiang. Li Ying po rozwodzie postanowiła znaleźć ponownie męża i chcąc stać się bardziej ponętną powiększyła sobie biust. Niestety wkrótce po zabiegu podejrzany płyn i ropa zaczęły wydobywać się z operowanych piersi. Ponadto skóra zmieniła zabarwienie, mocno ściemniała.

Li Ying wysłała zdjęcie zmian do lekarza, który operację przeprowadził. Otrzymała odpowiedź, że ta reakcja jest w normie i skóra wróci do dawnego wyglądu już wkrótce.  Zaniepokojona pacjentka nie przestała jednak sprawy drążyć i udała się na konsultacje do innego szpitala. Tu niestety usłyszała, że ma poważne powikłania po zabiegu, a lekarz który go przeprowadził nie miał kwalifikacji do wykonywania tego typu operacji, ponieważ jest specjalistą w chirurgii szczękowej!

Więcej: us.tomonews.com

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
pacjent   chirurgia szczękowo-twarzowa  

POLECAMY W SERWISACH