PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Centrum Implantologii i Stomatologii Panaceum - centrum sztuki

ms
04-12-2017, 12:15
Centrum Implantologii i Stomatologii Panaceum - centrum sztuki Galeria sztuki w opolskim Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Agnieszki Kani
Malarstwo i rzeźba gości w Panaceum od lat i to w zasadzie na co dzień. Ostatnio dzieła sztuki uświetniły 20-lecie działalności opolskiego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Agnieszki Kani. Na wernisażu wystawiono prace 13 artystów.

Dwudziestolecie działalności kliniki stomatologicznej Panaceum w Opolu okraszono wernisażem prac trzynastu artystów. Malarstwo i rzeźba zagościły w galerii Panaceum.

- Jak przystało na to miejsce, tytuł wystawy („Zgryz”) też jest związany ze stomatologią – wyjaśnia Agnieszka Kania.

- Autorami tych obrazów są przyjaciele Panaceum, artyści, którzy postanowili uświetnić jubileusz Centrum – mówi kuratorka wystawy Malwina Mielniczuk.

Warto wiedzieć, że nie tylko Centrum Stomatologii, ale także galeria Panaceum obchodzi rocznicę istnienia (dziewiątą).

Prace artystów można oglądać w godzinach pracy kliniki.

Agnieszka Kania tak pisze o miejscu, w którym znajduje się Panaceum.

Gabinet stomatologiczny powstał w 1997 r. Z biegiem lat zmieniło się jego miejsce. Trochę na wzór poszukiwaczy skarbów, trochę po omacku, poszukiwaliśmy obiektu o szczególnych walorach, gdzie można wykonywać niemal wszystkie zabiegi stomatologiczne, począwszy od kompleksowej diagnostyki a na trudnych implantacjach i odbudowach kostnych kończąc. Rozglądaliśmy się za budynkiem, gdzie znajdzie się przestrzeń dla zabiegów w narkozie i gdzie dobrze będą się czuły dzieci. Aż pojawił się pałacyk przy ulicy Pużaka, który okazał się idealną siedzibą dla Panaceum.

Więcej: radio.opole.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
gabinety stomatologiczne  

POLECAMY W SERWISACH