PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Celebryci stawiają na zęby

jsz
18-02-2014, 13:51
Celebryci stawiają na zęby Celebryci stawiają na zęby (źródło: Wikipedia)
Osoby bywałe na salonach muszą dbać o wygląd jak nikt inny, Na pierwsze miejsce wysuwają się perfekcyjnie wyglądające uzębienie.

Tym razem dentyści stanęli na pierwszej linii kreowania wizerunku Edyty, kolejnej żony aktora Cezarego Pazury. Co prawda, ponoć oblicze Edyty Pazury zostało skorygowane za pomocą kwasu hialuronowego, jednak plastyka policzków ustąpiła miejsca plastyce uzębienia.

Okazuje się bowiem, że najbardziej widoczną zmianą w wyglądzie Edyty Pazury są jej równe, śnieżnobiałe zęby. Perfekcyjny wygląd kosztuje. Tabloidy wyliczyły, że zmiana uzębienia żony Pazury kosztowała ok. 40 tys. zł. Takie szacunki cenowe obejmowały porcelanowe licówki na górne i dolne zęby (minimum 2,5 tys. zł za 1 ząb).

Przypomnijmy, że sam Cezary Pazura, mocny charakter polskiego filmu, na zabieg stomatologiczny niegdyś zabierał ze sobą byłą już partnerkę Weronikę. Wtajemniczeni twierdzili jednak, że wsparcie kobiety jest mu potrzebne tylko w trakcie szczególnie skomplikowanych procedur medycznych realizowanych w znieczuleniu miejscowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
licówki   Cezary Pazura  

POLECAMY W SERWISACH