PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Broniecki Dental Clinic partnerem Klubu Biznesu Olimpii Grudziądz

ms
20-02-2018, 12:22
Broniecki Dental Clinic partnerem Klubu Biznesu Olimpii Grudziądz Dentyści w Partnerskich Klubach Biznesu
Coraz więcej lecznic stomatologicznych wspiera działanie klubów sportowych. Ostatnio grono to powiększyła klinika Broniecki Dental Clinic, której założycielem i właścicielem jest Robert Broniecki. Partnerskie Kluby Biznesu to zdecydowanie nie tylko świat sportu.

Klinika Broniecki Dental Clinic członkom Klubu Biznesu Olimpii Grudziądz przekazała złote karty, upoważniające do rabatów na usługi stomatologiczne.

Takie rozwiązanie nie jest zarezerwowane tylko dla lecznic funkcjonujących w Grudziądzu lub okolicach tego miasta. Olimpia Biznes Klub należy do ogólnopolskiej organizacji, jaką są Partnerskie Kluby Biznesu.

W skład Partnerskich Klubów Biznesu wchodzą kluby, które działają na terenie całej Polski. W zdecydowanej większości funkcjonują one przy klubach i organizacjach sportowych.

W PKB zrzeszonych jest ponad 2000 firm, a przedsiębiorcy decydujący się dołączyć do Klubu Biznesu mogą z nimi wszystkimi nawiązywać współpracę.

Natomiast Klub Biznesu Olimpii Grudziądz zrzesza ponad 130 firm zarówno z Grudziądza, jak i z okolic oraz innych części kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
sport  

POLECAMY W SERWISACH