PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Branża stomatologiczna w projekcie Nasze Dobre Lubuskie

js
26-10-2015, 13:11
Branża stomatologiczna w projekcie Nasze Dobre Lubuskie Nasze Dobre Lubuskie - oczekiwanie na wybory (foto: pixabay)
Do 30 października przedłużony został termin nadsyłania zgłoszeń do projektu Nasze Dobre Lubuskie, chodzi o wyróżniające się produktu i usługi z terenu województwa. Wśród nominowanych są także propozycje z branży stomatologicznych.

Do zgłaszania  propozycji zapraszani są producenci i usługodawcy, podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje, stowarzyszenia oraz mieszkańcy regionu. Kapituła oceni zgłoszenia w 11 grupach, jedną z nich jest medycyna.

Branżę medyczną w tym plebiscycie reprezentuje: Niepubliczny Diagnostyczno - Leczniczy ZOZ VERUS z Zielonej Góry, który zgłosił najwyższej jakości implanty dentystyczne, a  Gabinet Stomatologiczny Anny Rudzkiej-Szajder – powalczy o laury dla usług wykonywanych przez cyfrowy robot stomatologiczny.

Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają certyfikaty jakości oraz nagrody w postaci kampanii reklamowych o wartości 10 tys. zł.

Od 5 listopada do 4  grudnia potrwa głosowanie czytelników Gazety Lubuskiej. 24 listopada  uczestnicy  zaprezentują jurorom swoje produkty i usługi. Laureatów poznamy w grudniu .

Więcej: gazetalubuska.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH