PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Bardzo jajeczna praktyka stomatologiczna

ms
03-04-2015, 10:10
 Bardzo jajeczna praktyka stomatologiczna Jajka ze słodką niespodzianką od dentysty (foto: sxc.hu)
Niezmiennie od 32 lat właściciele praktyki dentystycznej Glick and Woods Dentistry w Tullahoma, Tennessee (USA) przygotowują 5 tys. jajek niespodzianek, Wszystko po to, aby w niedzielę wielkanocną za plastikowymi jajkami uganiały się dzieci okolicznych mieszkańców.

W Glick and Woods pracuje kilkanaście osób, głównie stomatologów. Nie przeszkadza to jednak w tym, że w niemal każdym jajku skryty jest przepyszny cukierek. Szczęśliwcy odnajdą w upolowanym jajku również bon na: nadmuchiwany basen, deskorolkę, trampolinę, a nawet na 50-calowy telewizor.

Z roku na rok Glick and Woods ma coraz większą konkurencję. W tym roku przedsiębiorcy z Tullahoma dołączyli do zabawy z kolejnymi jajkami niespodziankami. Ponoć na kilkaset dzieci czeka już... 100 tys. jajek niespodzianek. Co może przełożyć się na 100 tys. zjedzonych cukierków. Z obrotu sprawy, oprócz dzieci, najbardziej cieszą się zapewne pracownicy Glick and Woods Dentistry, którzy przynajmniej do następnych świąt będą mieli pełne ręce roboty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH